delivery
Doručenie zdarma nad 50€
t-shirt
Unikátne dizajny
Platba kartou
Platba kartou

Prečo práve my ?

No predsa preto, že sme najlepší. :) Aj keď sme len malá rodinná firma, môžeš si byť istý, že do našich tričiek s potlačou vkladáme krvopotne celé svoje srdce. Preto sa vždy budeme snažiť maximálne ťa uspokojiť ;)

Navyše naše potlače na tričká tlačíme pomocou DTF tlačiarní, čo je jedna z najmodernejších technológií v oblasti tlače na textil vôbec. Pozadu nie je ani náš grafický tím. Ten vytvára tie najprďáckejšie dizajny ako pomocou AI (Umelej Inteligencie), tak pomocou profesionálnych grafických programov. Zdá sa ti to málo? No tak vedz, že pravidelne sledujeme trendy na trhu s tričkami s potlačou ako u nás, tak aj vo svete. Preto u nás nájdeš len tie najvtipnejšie, najoriginálnejšie a najtrhlejšie tričká, ktoré pravidelne pridávame na náš e-shop.

Prečo sme začali ?

No pretože chceme, aby ti naše tričká s potlačou pomohli vyjadriť sa. Chceme ti pomôcť zaujať, ale najmä chceme svetový mier, koniec hladomoru, rasizmu, globálneho otepľovania a 5-dňového pracovného týždňa. (Pozor sarkazmus)

Čo ponúkame ?

Z každého rožka troška. Ak si za každú srandu, tak naše vtipné tričká si rozhodne nesmieš nechať ujsť. Obzvlášť hrdý sme zase na naše tričká s ľudovými motívmi. Odporučiť ti môžeme aj dizajnové tričká, pri ktorých ti zaručene padne sánka. No a čo by sme to boli za e-shop s tričkami, keby sme nemali tričká s potlačou motorkárov, poľovníkov, či rybárov. Svoje si tu nájdu aj naši najmenší zákazníci. V oddelení tričiek s detskou potlačou nájdeš naozaj roztomilé a nápadité kúsky, ktoré tvojmu drobcovi určite vyčarujú úsmev na tvári. U nás si svoje nájde proste každý. Či už zháňaš originálny darček na Vianoce pre mamu a otca. Chceš prekvapiť svojho pohľadného kolegu k jeho narodeninám, či chce tvoj „synátor“ zaujať spolužiačky v triede. Naše originálne tričká s potlačou ti v tom zaručene pomôžu. Tak hurá na ne!